Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpovědná osoba za "Áčko":

Václav Šmíd, Dalimilova 7, 37001 Č.Budějovice
vsmid@csob.cz
607 706 290 

Soutěž: JC-M1 (skupina JC-M-1)
Oddíl: 3301006

 

Odpovědná osoba za "Béčko":

Ing. Přemysl Šmíd, A.Barcala 5, 37005 Č.Budějovice
premysl_smid@atlas.cz
606 739 176 

Soutěž: JC-M2 (skupina JC-M-2A)
Oddíl: 3301006

 

WWW stránky a blbosti všeho druhu:

Ing. Tomáš Trnka
trnka_tomas@centrum.cz
602 135 565


 

Kontakty na volejbalové členy TJ Lokomotiva 

Jméno Email     Mobil
     
Babka Lukáš       lukas.babka@strabag.com         724369790
Falta Libor Libor.Falta@cz.bosch.com

604486424

Hoch Filip  FHoch@seznam.cz 777295757
Kala David     Kalis@seznam.cz 731410085
Kaskoun Petr   kaskymoun@yahoo.com 731410081
Kropík Daniel kropik.d@seznam.cz          602267648
Kubalák Martin kubalak@geukaplice.cz                    605986987
Lasovský Roman Kalbinek@seznam.cz                                   607189585
Pech Daniel  dan.pech@seznam.cz  
Pokorný Jaromír pok.melodie@volny.cz  
Pokorný Michal hifistudio@volny.cz          777602470
Postl Jaroslav    
Postl Tomáš   postlt@seznam.cz 723868639
Procházka Lubomír  Lubomir26@seznam.cz 723868639
Schneider Jiří  jiri_schneider@volny.cz                    608556755
Šavel Martin  savelm@seznam.cz  
Šíma Jaroslav sima@ddhplana.cz                                 724158352
Šmíd Přemysl Premysl.Smid@eon.cz 606739179
Šmíd Václav     vsmid@csob.cz 607706290
Trnka Ondřej  otrnka@email.cz 774655326
Trnka Tomáš   trnka_tomas@centrum.cz 602135565
Vodička Jakub    
Vojtek Tomáš  Tomas.Vojtek@cz.bosch.com         606520323
Zita Jiří J.Zita@seznam.cz 739071959

Pozn.: Pokud zde nejsi či máš nemáš kompletní info - napiš na trnka_tomas@centrum.cz